Хто ми?

Асоціація операторів зовнішньої реклами України - всеукраїнське громадське об’єднання, що згуртувало у своїх рядах найкращих представників галузі зовнішньої реклами. Професіонали, які працюють в різних компаніях , фахівці та експерти різних напрямків сьогодні займають активну громадянську позицію та за допомогою Асоціації реалізують свої проекти.

Асоціація є публічною і відкритою громадською організацією, що уважно стежить за балансом інтересів суспільства, влади та бізнесу.

Мета

Основною метою Асоціації є формування спільноти учасників ринку зовнішньої реклами в Україні для популяризації і розвитку зовнішньої реклами в цілому, захист прав і представництва інтересів членів Асоціації, удосконалення правового регулювання галузі, а також обмін досвідом і практикою.

Ми доводимо, що зовнішня реклама може бути соціально відповідальною — для цього відкрита спеціальна лінія підтримки соціальної реклами. Великі зусилля ми докладаємо у сфері безпеки дорожнього руху, реалізуючи ефективні медійні кампанії.

Асоціація послідовно захищає права та інтереси не тільки своїх учасників, а й усіх працівників галузі. За нашими плечима багаторічний досвід судових позовів, громадських слухань, інформаційних запитів і журналістських розслідувань.

Партнерство

Ми підтримуємо тісні зв’язки з Американською асоціацією зовнішньої реклами (ОООА), Європейською асоціацією зовнішньої реклами (FEPE). В Україні є партнерами таких організацій, як Індустріальний комітет зовнішньої реклами, Всеукраїнська рекламна коаліція, Індустріальний телевізійний комітет, Українська асоціація видавців періодичної преси, Спілка рекламістів України тощо. Наші експерти беруть участь у роботі робочих груп та координаційних рад на всіх рівнях ухвалення рішень.

Принципи

Чесні, рівні, справедливі правила роботи для всіх; захист права на самореалізацію і свободу думки; підтримка всього нового, незвичайного і відкритого.

Приєднуйтесь до нашої організації, якщо Ви підтримуєте такі ж принципи!