Що нового?

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО СПІВПРАЦІ ВЛАДИ І БІЗНЕСУ В УМОВАХ ВІЙНИ

З перших днів війни наші працівники долучилися до інформаційного фронту. Ризикуючи власним життям вони по всій країни заклеювали білборди і сітілайти постерами з «напрямком руху російського корабля» та мотиваційною соціальною рекламою в підтримку ЗСУ.

Детальніше

У наступному році на ринку зовнішньої реклами очікується зростання на 16%, - прогноз

Всеукраїнська рекламна коаліція прогнозує, що у 2022 році ситуація з інвентарем по містах України залишатиметься стабільною, а найпомітнішим буде продовження розвитку Digital інвентарю.

Детальніше

КОСТЯНТИН ГЕЙБОВИЧ: ПРАВИЛА РОБОТИ НА РИНКУ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ УКРАЇНИ ПОВИННІ БУТИ СТАБІЛЬНІ, ПРОГНОЗОВАНІ ТА ОДНАКОВІ ДЛЯ ВСІХ

Наскільки швидко цифрові технології впроваджуються в Україні, що потрібно зробити аби реклама гармонійно вписувалась в міське середовище та які проблеми гальмують розвиток галузі розповідає в інтерв’ю новий голова Асоціації Костянтин Гейбович.

Детальніше

Новим головою Асоціації операторів зовнішньої реклами України призначено Костянтина Гейбовича

Новим головою Асоціації операторів зовнішньої реклами України призначено Костянтина Гейбовича. Своїм головним завданням новобраний голова називає збереження балансу між інтересами бізнесу, влади і суспільства.

Детальніше

ЗАЯВА АСОЦІАЦІЇ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ УКРАЇНИ ЩОДО ФЕЙКОВИХ БОРДІВ ПРО УТИСКАННЯ СВОБОДИ СЛОВА

Більшість фотографій, які поширюються в мережі – фотомонтаж. Наразі представники Асоціації моніторять свої площини, щоб перевірити чи немає на них самозаклейок з таким сюжетом.

Детальніше

АСОЦІАЦІЯ ОПЕРАТОРІВ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ УКРАЇНИ ОБУРЕНА ПОЯВОЮ НЕЕТИЧНОЇ РЕКЛАМИ У КИЄВІ

Офіційно повідомляємо, що жоден з членів Асоціації, на чиїх площинах з’явилась неприпустима реклама не має до цього відношення. Представники операторів наразі моніторять свої конструкції і знімають несанкціоновану рекламу. На місце події викликали поліцію.

Детальніше

Асоціація операторів зовнішньої реклами вимагає прозорого розслідування ситуації, яка склалась з «Октагон-Аутдор»

Також Асоціація операторів зовнішньої реклами України звертається до президента України Володимира Зеленського. Ми просимо не допустити порушення законів під час розслідування справи, адже це призведе до погіршення інвестиційного клімату як на ринку зовнішньої реклами, так і держави в цілому.

Детальніше

Асоціація операторів зовнішньої реклами України засуджує появу провокаційної реклами на Майдані Незалежності у Києві

Компанія, яка розмістила на Майдані Незалежності великий плакат з зображенням екс-нардепа від Партії регіонів та Опозиційного блоку Євгена Мураєва вдалась до свідомої провокації на місці, яке є знаковим для українців, і очевидно це було зроблено з порушенням законодавства України, адже рекламу швидко прибрали.

Детальніше

Всеукраїнська рекламна коаліція покращила прогноз розвитку ринку зовнішньої реклами

У другому півріччі очікується зростання інвестицій на ринку зовнішньої реклами. Такий прогноз зробили експерти Всеукраїнської рекламної коаліції.

Детальніше

Парламент 334 голосами прийняв у першому читанні закон про зовнішню рекламу

В Україні зміняться правила розміщення реклами на вулицях і трасах. Парламент прийняв у першому читанні міжфракційний законопроєкт про регулювання зовнішньої реклами (№ 5094 «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами»).

Детальніше

Законопроєкт № 5094 дозволить подолати тіньовий ринок і дасть старт розвитку рекламної галузі, - Микита Потураєв

Прийняття міжфракційного законопроєкту № 5094 дозволить подолати тіньовий ринок реклами і залучити в розвиток законослухняної індустрії додаткові кошти. Про це розповів в ефірі телеканалу «Україна 24» один із авторів законопроєкту, голова профільного комітету Верховної Ради Микита Потураєв.

Детальніше

Незабаром в Україні змінять правила розміщення реклами в містах і вздовж трас

В Україні кардинально зміниться концепція розміщення зовнішньої реклами. Будуть розроблятись дизайн-коди населених пунктів так, щоб конструкції не псували вигляду вулиць і будинків та гармонійно вписувались у міський ландшафт.

Детальніше

Асоціація операторів зовнішньої реклами України закликала народних депутатів підтримати законопроєкт № 5094

Україна чекає на цей закон 10 років. Застаріле і недосконале законодавство гальмує впровадження в країні передових технологій, погіршує інвестиційний клімат та блокує розвиток населених пунктів. Суперечливість чинних норм призводить до архітектурного хаосу, постійних конфліктів та корупції.

Детальніше

Відкрите звернення до міської влади Львова щодо кризової ситуації на ринку зовнішньої реклами

Асоціація операторів зовнішньої реклами України звертається до міської влади Львова щодо критичної ситуації, яка склалась на ринку зовнішньої реклами. У зв’язку із запровадженням обмежувальних заходів, пов’язаних із боротьбою проти пандемії, рекламорозповсюджувачі опинились у форс-мажорній ситуації.

Детальніше

Київ надав пільгу операторам зовнішньої реклами до кінця року

У столиці на 50% зменшили плату за користування комунальними місцями для розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті. Пільга діятиме до кінця року.

Детальніше

Ми на Facebook