Асоціація операторів зовнішньої реклами України звертається до органів місцевого самоврядування з закликом підтримати патріотичний бізнес.  Просимо звільнити рекламорозповсюджувачів від сплати за користування місцями комунальної власності на період воєнного стану. Таке рішення вже прийняла міська влада Львова.

 

Війна призвела до того, що замовники реклами масово розірвали рекламні контракти. Наразі оператори зовнішньої реклами по всій країні розміщують ВИКЛЮЧНО  соціальну рекламу патріотичного характеру!

 

З перших днів війни наші працівники долучилися до інформаційного фронту. Ризикуючи власним життям вони по всій країни заклеювали білборди і сітілайти постерами з «напрямком руху російського корабля» та мотиваційною соціальною рекламою в підтримку ЗСУ. Ми  віддали свої рекламні площини для допомоги державі та підвищення духу спротиву українців. І надіємось, що влада також піде нам на зустріч, адже не маючи жодних надходжень ми робимо усе можливе аби зберегти заробітні плати для своїх працівників, підтримати їхні родини і допомогти зупинити агресора.

 

Разом переможемо! Разом відбудуємо Україну!